Jazz Do IT конференцiя
16-19 Cерпня
Одеса. Чорноморськ
Оберіть мову: En Ru Ua
Jazz Do IT

Коктейль з інформативних кейсів вiд спiкерiв зі всього світу, відмінної музики та пляжного відпочинку!

Що це?

Jazz Do IT - це конференція для тих, хто хоче провести свою відпустку з користю. Сонце, море, музика і топові спікери з усього світу. Поговоримо про веб- та мобільну розробку, нейромережі, криптовалюти, штучний інтелект

Чому ця подія буде незабутньою?

Наші спікери

На Jazz Do IT буде представлено 2 стейджа:
DARK SIDE та LIGHT SIDE

Dark Side

Light Side

Dark Side Stage присвячено розробці ПЗ, методологіям та актуальним best practices. Виступи та дискусії будуть торкатись наступних питань:

  • Архітектурні стилі в розробці ПЗ;
  • Інформаційне забезпечення і Штучний інтелект;
  • Побудова грамотного та продуманого UI/UX;
  • Конфігурування QA і CI процесів;
  • Впровадження найкращих практик програмування, вибір нових мов програмування та фреймворків для проектів.
  • Мікросервіси та їх застосування в розробці програмного забезпечення.

Ці та інші теми розкриють безпосередні учасники процесу розробки ПЗ, за плечами у яких 10-15 років практичного профільного досвіду.


Вас чекають на Темній стороні, якщо ви:

  • Розробник, який готовий залишити застарілі методи і рухатись в ногу з часом;
  • Спеціаліст, який працює та/або дихає світом ІТ так, як ми ним дихаємо;
  • Той, хто планує розпочати кар’єру у сфері інформаційних технологій.

інфографіка

Купити квитки

Початок
Березень 15 - Квітень 22
Раннiй птах
Квітень 22 - Липень 1
Звичайний
Липень 1 - Серпень 1
Останній вагон
Серпень 1 - Серпень 16
Соня
Серпень 16
Квитки
* - Якщо ви вже придбали квиток на Jazz Koktebel Music Festival, ви можете придбати квиток категорії Basic, до вартості якого не входить фестиваль.
Будьте обережними, адже якщо у вас немає квитка на Koktebel, ми не зможемо пропустити вас на конференцію.

koktebel koktebel jazz festival
Унікально-музична подія, яка буває тільки раз на рік! Лайн-ап просто зводить з розуму крутизною своїх ритмів! Люди спеціально приїжджають з інших міст! А у тебе буде можливість відвідати фест безкоштовно...

Приходь послухати їх

Більше інформації

битва стартапів

це відкритий захід для гравців венчурної індустрії, організований нашим партнером Startup.Network.

Startup.Network — це професійна мережа, що допомагає інвесторам обрати найкращі варіанти вкладення коштів, а починаючим підприємцям, які мріють реалізувати свій стартап — знайти приватних інвесторів (бізнес-ангелів), сід-фонди, венчурні фонди та інших інвесторів.

Startup.Network — це більше ніж 100 битв стартапів у 7 країнах. У 2017 році 147 підприємців отримали до 100 000$ інвестицій на загальну суму у 1.47 мільйона доларів. Серед успішних стартапів можна виділити Kray Technologies, Cardiomo, Rinsten, Raccoon.World, Delfast, Hideez.

Наші Партнери

Генеральний спонсор
Золотий спонсор
Срiбний спонсор
Бронзовий спонсор

Розміщення

Чорноморськ – невелике розвинене курортне містечко, що може запропонувати своїм гостям різноманітні типи житла – від квартир до п’ятизіркових готелів. Безпосередньо у Чорноморську можуть розміститися до 12 000 гостей. Середня вартість проживання – 120 грн за одну людину.

Оренда квартири

Якщо ти обираєш такий тип розміщення, як оренда квартири, будь ласка, подбай про бронювання заздалегідь. Не забувай, що конференція буде проходити в розпал сезону, а цей тип розміщення дуже популярний серед туристів. Інформацію про ціни можна знайти на будь-якому сайті оренди житла в Україні.

Готелі та міні-готелі

Якщо ви вирішили вибрати готель або міні-готель, ми рекомендуємо подбати про бронювання заздалегідь. Чорноморськ може запропонувати багато готелів та міні-готелів у різних цінових категоріях. Це такі готелі, як «Снігова королева», «Моряк», «Еліз», «Віро», «Пале», «Сицилія», «Ніка», «Акваріус», Елітний тенісний клуб, «Морський», «Еллада», «Травертин», «Будинок біля моря», міні-готель «Робін Бобін», міні-готель «Фонтан» та інші.

Бази відпочинку

Своїм гостям Чорноморськ може запропонувати ще один вид житла – бази відпочинку. Цей варіант дешевший ніж готелі або міні-готелі, однак хороший сервіс гарантований усім гостям. Серед баз відпочинку варто звернути увагу на такі як «Дружба», «Дельфін», «Лагуна-Південь», «Ювілейна», «Райдужний», «Сокіл».

Наметове містечко

Щороку Koktebel Jazz Festival організує для гостей фестивалю наметовий табір, оснащений усіма необхідними зручностями. Проживання надається за додаткову плату. Квиток для розміщення у наметовому містечку можна придбати на веб-сайті фестивалю http://koktebel.info/new

Наша IT-конференція проводиться у співпраці з популярним фестивалем під відкритим небом «Koktebel Jazz Festival» на базі відпочинку «Чайка» прямо на узбережжі Чорного моря в місті Чорноморську.

Є кілька способів дістатися до нас:

1. З залізничного вокзалу в Одесі (камери зберігання) з 7:30 до 22:30 у Чорноморськ ходить маршрутне таксі № 25, тариф - 17 грн.

2. Від автовокзалу «Привоз» (Одеса) відправляються автобуси № 60 та 70. Вартість проїзду становить 16 грн.

3. Таксі з залізничного вокзалу в Одесі буде коштувати в середньому 260 грн. (з урахуванням замовлення). Таксі в Чорноморську коштуватиме тобi 25 грн.

Конференція буде проходити на території бази відпочинку «Чайка» (вул. Пляжна, 5). Від місця проведення до пляжу, де проходить фестиваль, можна дійти за 2 хвилини.

Інформаційні партнери
Рекламний партнер
Розміщують
Розважають